O nás

Speciálka na autodoplňky od roku 1999


Již v roce 1999 jsme začali s distribucí tuningových auto doplňků a nerezových rámů na offroady.

V roce 2008 jsme rozšířili sortiment o autodoplňky pro všechny známé typy vozidel, které jsou vyráběny na míru a každý doplněk od koberce po prahovou lištu sedí přesně a má vysokou kvalitu, za kterou ručíme.

Od začátku se tedy specializujeme na autodoplňky a máme vztah nejen k autům, ale také ke svým zákazníkům, kterým dodáváme nejen kvalitní autodoplňky, ale poskytujeme i odborné poradenství.

Jsme přímý dovozce a tradiční partner nejsilnějších evropských výrobců a stali jsme se také oficiálním dovozcem známých značek.

Naši zákazníci

Zaměřujeme se na maloobchod i velkoobchod. Zásobujeme autosalóny, autoservisy, prodejny s náhradními díly a autodoplňky a také e-shopy. Máme pobočky v Polsku (AG AUTO POLSKA) a na Slovensku (AG AUTO).
Také pro spotřebitele nabízíme příjemný nákup v přehledném internetovém obchodě, kde snadno vyberete konkrétní doplněk podle typu Vašeho vozidla.

Náš sortiment

V současnosti patříme mezi největší specializované obchody v České republice a svým zákazníkům poskytujeme velké skladové zásoby, které čítají přes 5000 položek pro téměř všechny modely automobilů.
Dbáme především na to, aby každý autodoplněk přesně seděl, a dále aby dlouhodobě spolehlivě a bezpečně sloužil. V našem sortimentu proto nenajdete nekvalitní a nepřesné kopie (zapáchající gumové vany a koberce, vrzající loketní opěrky apod.).
Doplňky dodávané naší firmou neomezují záruku nového vozidla, umožňují bezpečné použití, snadnou údržbu a dlouhou životnost.
Renomované značky, které zastupujeme: Milotec, RATI, Rezaw-Plast, Rider, Heko, Avisa, Sheriff, Storm, Cobra, X-Shades a Frogum.
Všechny dodavatelské firmy vlastní certifikáty kvality od uznávaných auditorů.

Odborné poradenství

Máme kvalifikovaný personál na prodejně i na informační lince, který Vám ochotně poradí s výběrem, doporučí nejlepší řešení a na základě bohatých zkušeností získaných za 19 let působení na trhu Vám pomohou ke spokojenému užívání.

Proč nakupovat u nás?

· Bohaté zkušenosti, již 25 let na trhu

· Velkoobchod i maloobchod za rozumné ceny

· Široký sortiment, přes 5000 produktů skladem

· Pobočky v České a Slovenské republice i v Polsku

· Vždy kvalitní autodoplňky, které sedí na míru konkrétnímu autu

Miluše Kneislová - AG AUTO AG AUTO LOGO agauto@agauto.cz CZ7060255554
Na Břížku 391 747 66 Dolní Lhota Česká republika
+420 553 768 167